MAREK ZUBER (EKONOMISTA) - JAK 500 PLUS WPŁYWA NA POLSKĄ GOSPODARKĘ
MAREK ZUBER (EKONOMISTA) - JAK 500 PLUS WPŁYWA NA POLSKĄ GOSPODARKĘOdsłon: 2120 | Ocena: 17 | Czas: 13m 3s |


Szukaj
Dyskusja:


MAREK ZUBER (EKONOMISTA) - JAK 500 PLUS WPŁYWA NA POLSKĄ GOSPODARKĘ To nie marek zuber tylko marek ZYDUMER zydowski PSELDOEKONOMISTA. OGLUPIAJACY OKRADANYCH I WYZYSKIWANYCH POLAKOW
Read konsumuje w polskich firmach. Polacy konsumuja stare diesel w niemczech i w Lidlu. Niemcy sie ciesza.
Czas odsunac populistow i szkodnikow. Niech lepiej podniosa w koncu pensje w budzetowce, a nie wyzyskuja ludzie jak kolonizatorzy niewolnikow.
Najpierw PKS-y zaczeły kasować połączenia ze względu na zamykanie firm== powstało bezrobocie== frekwencja pasażerów spadła. Póżniej zaczęły pojawiać się busy więc nie one zabiły pks. Komunikacja w naszym kraju jest fatalna. I tak np. w mojej miejscowości jest MZK, które obsługuje tylko teren miasta za darmo /pasażerowie nie kupują biletów/ ale autobusy nie jeżdżą już do pobliskich osad/wiosek. Problem jest i mzk jest.
4:25 starsza osoba, która nie jest w stanie już prowadzić auta samodzielnie, ma jeździć codziennie autobusem kilkadziesiąt kilometrów z domu do pracy??? Ale propaganda.
Pan Zuber super tłumaczy !dzięki !

ekonomisci.pl


menu:
Strona główna brytyjscy ekonomiści cytat ekonomiści ekonomia austriacka ekonomia begg ekonomia behawioralna ekonomia bezrobocie ekonomia biznesu ekonomia ciekawostki ekonomia cytaty ekonomia definicja ekonomia dla dzieci ekonomia dla początkujących ekonomia ewolucyjna ekonomia finansowa ekonomia firmy ekonomia globalna ekonomia gospodarcza ekonomia gospodarka ekonomia handel zagraniczny ekonomia hayek ekonomia heterodoksyjna ekonomia historia ekonomia instytucjonalna ekonomia keynesowska ekonomia klasyczna ekonomia kryzysu ekonomia książki ekonomia liberalna ekonomia lokalna ekonomia łacina ekonomia matematyczna ekonomia menedżerska ekonomia na wesoło ekonomia nauka ekonomia neoklasyczna ekonomia o podatkach ekonomia oznaczenia ekonomia podaży ekonomia podstawy ekonomia popyt ekonomia pozytywna ekonomia pracy ekonomia raport ekonomia referat ekonomia rosji ekonomia rynek ekonomia solidarności ekonomia społeczna ekonomia stiglitz ekonomia w pigułce ekonomia w polsce ekonomia w praktyce ekonomia wykłady ekonomia wzory ekonomia żarty ekonomia żywienia ekonomista adam smith ekonomista fisher ekonomista friedman ekonomista hayek ekonomista john maynard keynes ekonomista logistyk ekonomista marshall ekonomista milton friedman ekonomista smith ekonomista śmieszne ekonomiści amerykańscy ekonomiści angielscy ekonomiści austriaccy ekonomiści cytaty ekonomiści klasyczni ekonomiści liberalni ekonomiści marksistowscy ekonomiści na rynku pracy ekonomiści neoklasyczni ekonomiści niemieccy ekonomiści nobliści ekonomiści o bezrobociu ekonomiści o franku ekonomiści o kryzysie ekonomiści o ofe ekonomiści o reformie emerytalnej ekonomiści o strefie euro ekonomiści polscy ekonomiści socjalistyczni ekonomiści szkoły austriackiej ekonomiści w polsce ekonomiści w sejmie francuscy ekonomiści główni ekonomiści banków lewicowi ekonomiści młodzi ekonomiści najwybitniejsi ekonomiści nowa ekonomia polska ekonomia rosyjscy ekonomiści światowi ekonomiści