MAREK ZUBER (EKONOMISTA) - STOPA BEZROBOCIA PO RAZ REKORDOWO NISKA
MAREK ZUBER (EKONOMISTA) - STOPA BEZROBOCIA PO RAZ REKORDOWO NISKAOdsłon: 1045 | Ocena: 14 | Czas: 10m 56s |


Szukaj
Dyskusja:


MAREK ZUBER (EKONOMISTA) - STOPA BEZROBOCIA PO RAZ REKORDOWO NISKA no pewnie, macie państwo rację, wróżenie z fusów (zakłamanych statystyk) to najprawdziwsza prawda : -) tyle jest pracy a rąk chętnych do pracy brakuje... ale macie państwo biznesmeni pod krawatem innowacyjne rozwiązanie, ściągnijcie jeszcze więcej ukraińców i nie będzie problemu :-) jak kpiny sobie robiliście z młodych chętnych do pracy ludzi, płaciliście grosze i łaskę robiliście bo 100 chętnych na twoje miejsce i nie chcieliście przyjmować do pracy i większa połowa społeczeństwa siedząc przez kilka lat bez pracy dostała przez was Panów biznesmenów pracodawców depresji a teraz na prawdę potrzebujecie do pracy ludzi to się niedziwcie że ludzie sobie z was robią kpiny, umawiają się na rozmowy i nie przychodzą, ludzie chcą pracować ale zniszczyliście tym ludziom tak psychike że są tak zrezygnowani, załamani i przerażeni że nie przychodzą na rozmowy kwalifikacyjne i rezygnują, kończy się tylko na poszukiwaniu pracy, umawianiu i rezygnacji, Podziękujcie sobie paniska pod krawatem, Życzę dużej pociechy z ukraińców którym chętnie płacicie 3 razy tyle za obijanie się
Powodzenia ;-)
Propaganda.
Yhm. Jasne... To w takim razie dlaczego tak w uj trudno znaleźć pracę i na każde stanowisko jest od uja kandydatów?!
Nie mieszajcie mlodym ludziom w glowach i nie namawiajcie to powrotu…urzednik panstwowy w mundurze: "PO CO PAN TO WROCIL!!! - NO PO CO - PO CO!!!.
Polusy to parszywe swinie, ja wrocilem, ja wiem, 5 lat procesow sadowych, uniewinniony i znowu za granica.
Polska to gnoj.
Nawet splunac nie warto…
Pamietajcie G N O J !
Z Irlandczyków tak te wszystkie gejowskie korpo miedzynarodowe Apple, Google i Amazony zrobiły republike bananową, że teraz najbogatszy kraj w Europie.
Przede wszystkim warto zwrócić uwagę, że o kondycji gospodarki nie świadczy sam wskaźnik bezrobocia. Zdecydowanie ważniejsze są: współczynnik zatrudnienia i skala bierności zawodowej. W tym drugim wypadku chodzi o ludzi, którzy nie mają pracy i jej nie szukają.
To sa wierutne bzdury. 2mln uciekło z Polski za pracą do Niemiec i UK i Norwegii to jest jakieś 12% bezrobocie ekstra. W Normalnych landach Niemcy Norwegia aktywnosć zawodowa obywateli to koło 80% u nas z 56% co daje bezrobocie +24%. Czyli faktyczne bezrobocie w polsce to 40%!!!!!! Tyle ludzi jest niezatrudnialnych. Bo opowiadanie że kobieta ze wsi nie jest bezrobotna bo nie chce pracować bo nic nie umie i do żadnej normalnej pracy się nie nadaje i jedyne co by mogła to przesuwać kartony w biedrze to nie czyni jej NIE bezrobotną. Poprostu jest Trwale wykluczona z rynku pracy.

ekonomisci.pl


menu:
Strona główna brytyjscy ekonomiści cytat ekonomiści ekonomia austriacka ekonomia begg ekonomia behawioralna ekonomia bezrobocie ekonomia biznesu ekonomia ciekawostki ekonomia cytaty ekonomia definicja ekonomia dla dzieci ekonomia dla początkujących ekonomia ewolucyjna ekonomia finansowa ekonomia firmy ekonomia globalna ekonomia gospodarcza ekonomia gospodarka ekonomia handel zagraniczny ekonomia hayek ekonomia heterodoksyjna ekonomia historia ekonomia instytucjonalna ekonomia keynesowska ekonomia klasyczna ekonomia kryzysu ekonomia książki ekonomia liberalna ekonomia lokalna ekonomia łacina ekonomia matematyczna ekonomia menedżerska ekonomia na wesoło ekonomia nauka ekonomia neoklasyczna ekonomia o podatkach ekonomia oznaczenia ekonomia podaży ekonomia podstawy ekonomia popyt ekonomia pozytywna ekonomia pracy ekonomia raport ekonomia referat ekonomia rosji ekonomia rynek ekonomia solidarności ekonomia społeczna ekonomia stiglitz ekonomia w pigułce ekonomia w polsce ekonomia w praktyce ekonomia wykłady ekonomia wzory ekonomia żarty ekonomia żywienia ekonomista adam smith ekonomista fisher ekonomista friedman ekonomista hayek ekonomista john maynard keynes ekonomista logistyk ekonomista marshall ekonomista milton friedman ekonomista smith ekonomista śmieszne ekonomiści amerykańscy ekonomiści angielscy ekonomiści austriaccy ekonomiści cytaty ekonomiści klasyczni ekonomiści liberalni ekonomiści marksistowscy ekonomiści na rynku pracy ekonomiści neoklasyczni ekonomiści niemieccy ekonomiści nobliści ekonomiści o bezrobociu ekonomiści o franku ekonomiści o kryzysie ekonomiści o ofe ekonomiści o reformie emerytalnej ekonomiści o strefie euro ekonomiści polscy ekonomiści socjalistyczni ekonomiści szkoły austriackiej ekonomiści w polsce ekonomiści w sejmie francuscy ekonomiści główni ekonomiści banków lewicowi ekonomiści młodzi ekonomiści najwybitniejsi ekonomiści nowa ekonomia polska ekonomia rosyjscy ekonomiści światowi ekonomiści