Strategia odstraszania Rosji zawaliła się jak domek z kart?
Strategia odstraszania Rosji zawaliła się jak domek z kart?Odsłon: 16206 | Ocena: 112 | Czas: 23m 12s |


Szukaj
Dyskusja:


Strategia odstraszania Rosji zawaliła się jak domek z kart? Fajny kanal tylko dawajcie opis skad pochodzi material i gdzie byla rozmowa. Obowiazkiem jest ostrec ze to jakies scierwo TOKeFeMina czy inny RFN FM, ora co za facet to gada .
Aby lepiej zrozumieć GLOBALIZM można dostosować słownik Bertranda Russella dla KOMUNIZMU.Sztuką stało się wywoływanie kryzysów,aby na nich zarabiać w trwającej WOJNIE O PIENIĄDZ.Po jednej stronie koalicja PETRODOLAROWA,a po drugiej ANTYDOLAROWA bazująca na powiększających się zasobach chińskiego złota.Rosja w roli obrotowego w pojedynku USA-Chiny.
Odwołując się do klasyki podziału na STRONNICTWA interesujące jest kto w Polsce przewodzi RUSKIEMU,PRUSKIEMU i rosnącym na znaczeniu AMERYKAŃSKO-ŻYDOWSKIEMU.
Doświadczamy tego w procesie od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm,do ŻYDOBANDERYZMU,który zintensyfikował militaryzację handlu wojną i pokojem.
W kolejnej UTOPII to jest z wiarą w WOLNY RYNEK liberalizm eksportuje WOJNY SPRAWIEDLIWE dla obrony DEMOKRACJI.
Wszędzie Rusofoby. Nato to prowokanty zasrane i wogule żucałbym w nich obelgami ale nie chcę mi się.
Manewry usa - wietnam były ... Wietnamscy komuniści się przejęli rolą, ze to niby ta ich republika jest oudowo-demokratyczna. Zaproponowali kapitalistom wprowadzenie płacy minimalnej doa swoich poddanych. W odpowiedzi usłyszeli, że są kraje, gdzie te stawki są jeszcze niższe , niż u nich i tam można przenieśś produkcję.Taaaaaa ...Dobrobyo to każdy musi sam sobie wyszarpnąć
O ile wiem, Trump popiera zwiększenie wydobycia ropy i gazu w USA i eksportu surowca do Europy. To strategia wręcz tragiczna dla Rosji, bo zwiększająca ilość surowca na rynku presję cenową na Rosję. Przypominam - gaz i ropa to podstawowe produkty tego kraju i fundamentalne źródło budżetu.
do dupy ci "eksperci"...1:40
POUTINE T ES LE
MEILLEUR VIVE POUTINE
To była rozmowa naukowca, profesora z Centru Analiz Klubu Jagielońskiego z propagandystą powielajacym gotowce przygotowywane w Waszyngtonie.Już po kilku zdaniach wypowiedzi można sie zorientować kto jest kim.
yes, we scan )))
Trudne czasy idą dla Rosji.
Moze jakes material na temat Brexitu ?
Wszyscy pieprzą, że Trump to sojusznik Putina, a chyba nikt nie słuchał Tuska ok 19:00, że Trump jest sceptyczny wobec wspólnej polityki US, UE i Rosji (które to chciały utworzyć wspólną strefę handlu, o czym wspominał na swoich wykładach m.in. dr Rafał Brzeski). A o tym, że Gazpromy sypały dolarami na kampanię Hilarzycy to nieistotne. Mimo, że nie popierałem Trumpa (a Johnsona) to od tej medialnej nagonki na niego, coraz bardziej jestem za nim!
Wybór Clinton był by pewną wojną Rosja nikogo nie straszy po co ta propaganda!!!
Leci unsub bo nie mogę już słuchać tych hamerykańskich popleczników. Tak bardzo chcecie Polską młodzież wysłać na wojnę?
"yyyy am yyyy" dobrze gada gość ...
Ach ta Rosja analizują,straszą ,pierdzą to już się nudne staje.
Niczym bajki z niebezpiecznym Iranem ,który jak wybuduje bombę atomową to zaatakuje zaraz Izrael ,Europe no i USA ewentualnie. Teraz już Iran nie jest wrogiem i zniesiono im embarga na sprzedaż ropy,gazu,mogą mieć swój program atomowy do celów pokojowych oczywiście do elektrowni np. itd mimo wszystko nadal budować chce się tarcze antyrakietową w Polsce i nie mają już wytłumaczenia na co ona miałaby być.Śmiertelny wróg ,którego chcieli najechać wojskami ( Izrael by chciał pewnie by tak się stało co by goje poszli się zabijać w ich interesie tak jak to było z Afganistanem i Irakiem ). Bo kto czerpie na tym napuszczaniu krajów Europy Środkowo Wschodniej na Rosję i straszeniem??
Za jakiś czas Ameryka dogada się z Rosją i wykonają Reset ,a my zostaniemy jak ci frajerzy w kąciku ośmieszeni. Bo dajemy się urabiać jak dzieci we mgle..zamiast skupić na sobie i własnych problemach jak rozwijanie własnego wojska mądrze ,kupować mądrze sprzęt ,który będzie za godziwe pieniądze i będzie przydatny dla naszych potrzeb itd. itd.
dla ameryki problem to chiny i zobaczycie za 2,3 lata rosja i ameryka beda wspolpracowac a europe zachodnia najwyzej bedzie trzeba ratowac przed islamistami
Jak ja kocham ten lewacki ból dupy i wycie bezsilności.
Ameryka ma poważny problem na Filipinach, coraz więcej wydaje na flotę. a napięcie na linii USA - Chiny sprawia, że porozumienie na linii Rosja - USA jest całkiem możliwe.
odstraszania rosji? a rosja taka chetna do walki z calym nato? pierdolnijcie sie w te puste lby

ekonomisci.pl


menu:
Strona główna brytyjscy ekonomiści cytat ekonomiści ekonomia austriacka ekonomia begg ekonomia behawioralna ekonomia bezrobocie ekonomia biznesu ekonomia ciekawostki ekonomia cytaty ekonomia definicja ekonomia dla dzieci ekonomia dla początkujących ekonomia ewolucyjna ekonomia finansowa ekonomia firmy ekonomia globalna ekonomia gospodarcza ekonomia gospodarka ekonomia handel zagraniczny ekonomia hayek ekonomia heterodoksyjna ekonomia historia ekonomia instytucjonalna ekonomia keynesowska ekonomia klasyczna ekonomia kryzysu ekonomia książki ekonomia liberalna ekonomia lokalna ekonomia łacina ekonomia matematyczna ekonomia menedżerska ekonomia na wesoło ekonomia nauka ekonomia neoklasyczna ekonomia o podatkach ekonomia oznaczenia ekonomia podaży ekonomia podstawy ekonomia popyt ekonomia pozytywna ekonomia pracy ekonomia raport ekonomia referat ekonomia rosji ekonomia rynek ekonomia solidarności ekonomia społeczna ekonomia stiglitz ekonomia w pigułce ekonomia w polsce ekonomia w praktyce ekonomia wykłady ekonomia wzory ekonomia żarty ekonomia żywienia ekonomista adam smith ekonomista fisher ekonomista friedman ekonomista hayek ekonomista john maynard keynes ekonomista logistyk ekonomista marshall ekonomista milton friedman ekonomista smith ekonomista śmieszne ekonomiści amerykańscy ekonomiści angielscy ekonomiści austriaccy ekonomiści cytaty ekonomiści klasyczni ekonomiści liberalni ekonomiści marksistowscy ekonomiści na rynku pracy ekonomiści neoklasyczni ekonomiści niemieccy ekonomiści nobliści ekonomiści o bezrobociu ekonomiści o franku ekonomiści o kryzysie ekonomiści o ofe ekonomiści o reformie emerytalnej ekonomiści o strefie euro ekonomiści polscy ekonomiści socjalistyczni ekonomiści szkoły austriackiej ekonomiści w polsce ekonomiści w sejmie francuscy ekonomiści główni ekonomiści banków lewicowi ekonomiści młodzi ekonomiści najwybitniejsi ekonomiści nowa ekonomia polska ekonomia rosyjscy ekonomiści światowi ekonomiści